Powered by VALFAM © Copyright romanzavodsky.sk | Podmienky používania webu | Ochrana osobných údajov |

 

NEWSLETTER

Roman Závodský

Môj príbeh

KTO?

Som človek, ktorého už od začiatku vysokej školy zaujímala oblasť investícií, osobných financií a zmysluplného zhodnocovania majetku s cieľom dosiahnutia pasívneho príjmu a neskôr aj finančnej nezávislosti. Svet financií a investícií bol mojím koníčkom a vášňou, ktorým som venoval veľa svojho osobného času i prostriedkov na vzdelávanie a zdokonalovanie sa v tejto oblasti. Po skončení vysokej školy som takmer 20 rokov pracoval vo viacerých korporáciách, na rôznych manažérskych a top riadiacich pozíciách. Nedávno som sa s týmto korporátnym svetom a dobre rozbehnutou kariérou rozlúčil a rozhodol som sa vydať na cestu finančnej nezávislosti a osobnej slobody.

Rokov

20

Skúseností

ČO?

roman-blog-01
Rád by som odovzdal svoje skúsenosti a inšpiroval iných ľudí svojím životným príbehom. Chcem sa podeliť o svoje víťazstvá a prehry, ukázať zmysluplné riešenia a snažiť sa ľudsky zrozumiteľnou formou aj pre laikov priblížiť túto problematiku. Hoci každý máme svoj životný príbeh a každý máme svoju vlastnú životnú cestu, myslím si, že budete môcť z mojej stránky načerpať veľmi veľa inšpiratívnych a podnetných myšlienok.

AKO?

Budem postupne krok za krokom uverejňovať ako som sa dostal ja v 43 rokoch k svojej finančnej nezávislosti a slobode, čo mi v tom pomohlo a naopak čo ma na mojej ceste zdržalo, akým veciam sa treba vyhýbať a naopak ktoré by boli hodné nasledovania. Mnoho ľudí si chybne myslí, že svet investícií a financií je extrémne komplikovaný a náročný, a že cesta k finančnej nezávislosti je určená len pre zopár vybraných jedincov. Verte mi, nie je to tak a každý sa skôr či neskôr vieme do toho cieľa dostať.

PREČO?

Túto otázku som dostal od svojho priateľa pri spustení celého tohto projektu a moja odpoveď je pomerne jednoduchá. Možno to niekomu bude znieť ako klišé, alebo fráza, ale mne sa v mojom živote skutočne potvrdilo, že čím viac človek tomuto svetu dáva, tým viac od neho aj dostane späť. Týmto krédom sa snažím teda riadiť aj pri tomto projekte a preto od vás nežiadam nič len vašu pozornosť, ochotu a čas. Keby som pred 20 rokmi vedel to, čo viem teraz a vyhol sa mnohým chybám, ktoré som na svojej ceste spravil, som presvedčený, že by som sa do cieľa dostal omnoho skôr ako v 43 rokoch.

No bullshit Roman

Kontakt

Senec, 903 01
Jasná 9/A
RZ-900×600-2
RZ-900×600-3
Chcel by som odporučiť sledoval som dlhšie stránku nakoniec som sa odhodlal napísať a nechať si poradiť vidno že rady p.Závodského majú hlavu a pätu veľmi rýchlo mi poradiť kam mám nasmerovať svoje voľne financie .Určite odporúčam a davam klobúk dole.
Patrik H.
Roman robí skvelú prácu na pozdvihnutie finančnej gramotnosti na Slovensku – niečo relevantné si tu nájde každý začínajúci aj skúsnejší investor. Hlavne oceňujem informácie ktoré sú relevantné špecificky pre náš región!
Peter L.
Veľmi vítam Romanov projekt, lebo povedomie o investovaní na Slovensku je stále veľmi slabé. Jednoznačne odporučím jeho stránky každému kto sa len trocha zaujíma o investovanie, pretože na základe jeho odporúčaní môžu začať jednoducho investovať, alebo lepšie spravovať svoje osobné financie úplný začiatočníci, ale aj my troška skúsenejší. Každý sa má stále čo učiť…ďakujem mu rovnako za jeho rady, ktoré mi nezištne poskytol!
Ivan P.
Romana poznám od detstva a keď ma oslovil ohľadom investovania, váhala som iba chvíľu..ostatným rovno hovorievam, že nemám záujem. Romana ale odjakživa svet investovania a financií bavil a priťahoval a viem že keď sa rozhodol tvrdiť mi, že niečo funguje-tak to aj funguje. Rozhodla som sa nechať si poradiť, trpezlivo a profesionálne zodpovedal moje otázky absolútneho laika vo svete investovania. Hoci s malou dušou, ale zainvestovala som niečo, čo “ležalo” v banke. Po 5mesiacoch “testovania” ním odporúčaného produktu rozhodne nebanujem. Takto nezarába moja banka s mojimi peniazmi ale ja. Zároveň si rada prečítam blog a jeho zaujímavé tipy prehodnotím a niektoré aj využívam. Roman, ďakujem za rozšírenie obzoru, vidno že robíš čo ťa baví a robíš to aj so srdcom, zanietením a vášňou.
Laura S.
Peniaze a buducnost sme riesili velmi okrajovo a zmenili to az 2 udalosti – nastup korony a Romanove blogy. Kym korona bola pre nas spustac toho, aby sme si s financiami spravili poriadok (kde kolko miname, kde kolko realne mame, na com mozme usetrit), Romanove blogy nas nasmerovali k dalsim krokom a pomohli nam spravit si postupny plan krokov pre lepsiu buducnost. Romanovi sme sa ozvali ako cudzi ludia a napriek tomu bol vzdy ochotny zavolat si, vypocut si nasu situaciu a dat nam dobre odporucania.
Lucia M.
Nie všetci môžeme všetko, ake každý si môže vybudovať finančnú nezávyslosť či zhodnocovať osobne financie v rámci svojich možností efektívnejšie. S dôverou som sa obrátil na Romana, ktorý mi zodpovedne pootvoril dvere do sveta financií. Po skoro roku spolupráce môžem Romave služby iba odporučiť, stačí mať vôlu a veriť tomuto profesionálovi.
Roman V.

Sledujte ma

Sociálne siete

Ako jednoducho a efektívne investovať do akciových trhov

DISCLAIMER:
Informácie na stránke www.romanzavodsky.sk a dedikovaných sociálnych sieťach a kanáloch v žiadnom prípade nepredstavujú výzvu na kúpu alebo predaj akcií alebo na nasledovanie určitého investičného prístupu. Neposkytujem žiadne investičné poradenstvo, prezentujeme iba vlastné názory, postrehy, skúsenosti a myšlienky. Chcem taktiež upozorniť v zmysle podmienok tejto webovej stránky, že nedávam a neposkytujem žiadne investičné odporúčania alebo rady, neposkytujem žiadne investičné poradenstvo, prezentujem iba vlastné názory, postrehy, skúsenosti a myšlienky.
Dôsledne odporúčam každému urobiť si vlastnú analýzu pred uskutočnením akéhokoľvek investičného rozhodnutia, prípadne sa poradiť s licencovaným profesionálom. Nenesiem zodpovednosť za Vaše investičné rozhodnutia. Informácie mnou poskytované nenahradzujú Vašu vlastnú analýzu a úsudok. Investovanie a/alebo obchodovanie na burze, ako aj iných popisovaných investičných produktoch nesie svoje riziká. Ako investor si uvedomujete, že hlavnú zodpovednosť za Vašu finančnú situáciu a rozhodnutia nesiete práve Vy. Webová stránka a ich obsah je zameraný na zvýšenie finančnej gramotnosti čitateľov. Snažím sa ľudsky a zrozumiteľnou formou vysvetliť ľudom pojmy z oblasti investovania a budovania majetku a ukázať im ako dosiahnuť čiastočnej alebo plnej finančnej nezávislosti. Snažím sa ľudom poskytnúť odpovede na ich otázky v oblasti financií, ekonomiky a investovania. Vysvetliť im pojmy, nástroje a nejasnosti, tak aby si mohli lepšie nastaviť porovnanie investičných produktov, ktoré zvažujú využiť a robiť na záver lepšie kvalifikované rozhodnutia. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností a konfliktu záujmov, tiež uvádzam, že 2 obchodné spoločnosti, v ktorých pôsobím ako majiteľ a zároveň štatutár sú nasledovné:
Spoločnosť Tradepol Holding, s.r.o, IČO: 43993770. je viazaným finančným agentom spoločnosti UP o.c.p., a.s. (ďalej len „UP“) a funguje ako sprostredkovateľ investičných produktov UP. V tejto súvislosti je oprávnená poskytovať sprostredkovanie s týmito finančnými produktami a nástrojmi.
Spoločnosť Fintech Investments, s.r.o., IČO: 53628080 je podriadeným finančným agentom spoločnosti Convexional s.r.o. (ďalej len „Convexional“) a funguje ako sprostredkovateľ finančných produktov Convexional.
Nemôžem poskytnúť personalizované investičné poradenstvo mimo sprostredkovania finančných produktov a nástrojov UP a Convexional. Investície uvádzané na stránke www.romanzavodsky.sk sú investície, ktoré skutočne realizuje Ing. Roman Závodský, MBA alebo ním ovládané spoločnosti Fintech Investments, s.r.o. alebo Tradepol Holding, s.r.o.